ELTRAF jest prywatną rodzinną firmą, założoną w 1994 roku. Z początkiem rozpoczęliśmy działalność w małym, wynajmowanym pomieszczeniu. Teraz posiadamy własne hale produkcyjne i biurowe na sporym terenie. Łączna powierzchnia hal produkcyjnych to ponad 1200 m2. Posiadamy różnorodny park maszyn, przez co możemy wykonać potrzebne podzespoły, okucia, nawet te najbardziej skomplikowane.

ELTRAF opracował serię własnych konstrukcji rdzeni transformatorowych. Wykonujemy głównie rdzenie na konkretne zamówienie wg dokumentacji klienta, bądź sami projektujemy żądaną konstrukcję.

Mamy nowoczesne automaty do cięcia poprzecznego z możliwością cięcia STEP LAP, 45° i 90° z ich otworowaniem. Możliwość wykonywania otworów od Ø8 do Ø30

Nasze rdzenie są produkowane przede wszystkim na rynek europejski, największym naszym odbiorcą są Niemcy.

Produkujemy wyroby spełniające wszystkie wymagania i oczekiwania klienta oraz zgodne z obowiązującymi ustawami i normami. Naszym głównym atutem jest wysoka jakość produkowanych rdzeni transformatorowych, dławików oraz terminowość wykonywania zamówień.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku planujemy następne inwestycje rozbudowujące nasz park maszynowy i rozszerzające ofertę produktów i usług.

Realizujemy eksport rdzeni TRAFO do paru z większych firm w branży na rynku niemieckim i szwajcarskim.

Zakład posiada dobrze wyposażoną część mechaniczną, specjalizującą się w produkcji osprzętu do rdzeni.

Zadowolenie klienta jest warunkiem trwałego powodzenia naszej firmy. Produkujemy wyroby spełniające wszystkie wymagania i oczekiwania klienta oraz zgodne z  obowiązującymi ustawami i przepisami.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku planujemy następne inwestycje rozbudowujące nasz park maszynowy i rozszerzające ofertę produktów i usług.

2016 © Copyright - impresa.com.pl